סל קניות

Your shopping cart is empty.

תחפושות למבוגרים בלבד

כשהיינו ילדים התחפשנו רק בפורים והרגשנו הכי מיוחדים בעולם. אך בבגרותנו, גילינו שפורים לא חייב להיגמר אחרי יום – הוא יכול להימשך כל השנה. תחפושות למבוגרים בלבד חופשים אתכם לעולם של צבעים וסגנונות שונים – אותם תוכלו ללבוש ולהרגיש מיוחדים כל השנה. אז מהם תחפושות למבוגרים בלבד ובמה הן שונות מתחפושות אחרות? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

תחפושות למבוגרים, כשמן כן הן – תחפושות שמיועדות אך ורק למבוגרים. תחפושות למבוגרים בלבד הן המקום שלנו כמבוגרים להגשים את המאווים הכי סודיים שלנו. אם אנו רוצים להרגיש מישהו אחר ליום אחד, להיות מיוחדים, סקסיים, רעננים ושובבים – כל מה שנרצה, נוכל לממש בתחפושת שלנו.
היום קיים מבחר עשיר של תחפושות מיוחדות למבוגרים. סוג אחד של תחפושות למבוגרים הן תחפושות ילדותיות עם "טוויסט" מעניין כמו – כיפה אדומה עם חצאית קצרצרה וסקסית, שוטרת עם מדים צמודים ואזיקי פרווה, שפנפנים ורודים ומתוקים של פלייבוי ועוד.

בגזרה הגברית, ישנם תחפושות מיוחדות לא פחות – תחפושות אבירים, ערפדים, קוסמים ועוד, ולכל תחפושת עיצוב מיוחד משלה. תוכלו להתרשם ממבחר של רעיונות לתחפושות, דגמים ועיצובים באינטרנט, בקטלוגים מיוחדים של חנויות ומחסני תחפושות, ואף לעצב לעצמכם את התחפושת שתמיד חלמתם עליה. תחפושות למבוגרים בלבד משמשות אותנו לפורים, לנשפים ומסיבות תחפושות, ולפעמים, רק לנו כשנרצה, ללא כל אירוע מיוחד.

יש מאיתנו אשר לא זקוקים לתחפושת כל השנה אלא רק לערב אחד, ובמיוחד עבורם יש את האפשרות להשכיר את התחפושת לערב אחד בשנה, ולהשיבה אל החנות יום למחרת, תמורת תשלום סמלי. מחירי תחפושות למבוגרים בלבד נעים בין כמה עשרות שקלים עד לכמה מאות שקלים, תלוי באיזו תחפושת תרצו לרכוש, ומהו התקציב שלכם. אם תרצו לרכוש תחפושת גרנדיוזית וגדולה, כמו שמלה בסגנון מריה אנטואנט, סביר להניח שתוציאו כמה מאות שקלים. תחפושת גדולה כוללת את כל האביזרים המתאימים לה – חותלות, פאה, נעליים וכו'. לעומת זאת, אם תבחרו בתחפושת מינימאלית וקטנה כמו דבורה או פרפר, המחיר יהיה נמוך יותר. תחפושות קטנות הן תחפושות עם מעט אביזרים והמחיר שלהן מתבטא בהתאם. ישנן תחפושות אשר כוללות אביזרים מיוחדים שגם הם יעלו לכם כמה עשרות שקלים, כמו שיניים מדממות לערפד, איפור מיוחד לפנים עבור תחפושת הג'וקר של באטמן, וכן הלאה. חשוב לקבוע מראש מהי התחפושת אותה אתם מחפשים, מהם האביזרים שתרצו לכלול בה, והיערך בהתאם עם המחיר הסופי.

אם המחיר עבור התחפושת והאביזרים גבוה מהתקציב שלכם, רצוי לקצץ או להחליף את האביזרים לאביזרים זולים יותר. אופציה אחרת היא פשוט להשכיר את התחפושת עם שלל אביזריה, ולחסוך כסף וזמן מיותר בחיפושים. אם תרצו להרגיש מיוחדים לערב אחד, להפתיע את כולם בתחפושת מקורית ומרהיבה, בפורים וגם בכל השנה – זה הזמן לחפש תחפושת עבורכם. היום ישנו שפע של תחפושות למבוגרים בלבד, ואתם רק צריכים לבחור – שיהיה בהצלחה!